Historie pořádaných akcí

2018

1. až 2. červenec
UNIQA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY mužů a žen, 31. srpna až 2. září

SLAVKOVSKÁ BEACHVOLEJBALOVÁ GALA LIGA

Turnaj v minibeachvolejbale 27. června 

2017

1. až 2. červenec
UNIQUA Mistrovství republiky do 17 let
Turnaje chlapců a dívek  Výsledky

16. červenec a 13. srpna
SLAVKOVSKÁ BEACHVOLEJBALOVÁ GALA LIGA
Turnaje smíšených dvojic  Výsledky 16. 7. | Výsledky 13. 8.

2016

23. a 24. červenec
MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ VYSOČINY
1. Ročník beachvolejbalového satelitu pro neregistrované sportovce Výsledky

15. až 17. červenec
STAROPRAMEN COOL SUPERCUP
S mezinárodní účastí, muži a ženy Výsledky

2015

27. až 28. červen
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY VETERÁNŮ
S mezinárodní účastí, muži a ženy Výsledky

SLAVKOVSKÁ BEACHVOLEJBALOVÁ GALA LIGA
Turnaje mužů, žen a smíšených dvojic
5. července – kategorie muži a ženy, 12. července – kategorie mixy, 9. srpna – kategorie muži a ženy, 23. srpna – kategorie mixy

2014

13. až 15. červen
STAROPRAMEN COOL SUPER CUP
Mezinárodní turnaj mužů a žen, přenos na ČT SPORT
Turnaje, který je otevřen i pro zahraniční hráče se zúčastní celá naše špička včetně reprezentačních dvojic. Výsledky

9. a 10. srpen
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY mužů a žen do 22 let
O mistrovské tituly se utkají naše nejlepší mladé reprezentační dvojice pro něž je tento turnaj i nominačním pro ME. Výsledky

21. a 22. června
ČESKÝ POHÁR JUNIORŮ A JUNIOREK
Nejlepší z řad mladých beachvolejbalistů a beachvolejbalistek se utkají o důležité body pro získání výhodného nasazení v boji o mistrovský titul. Výsledky

28. a 29. června
REGION CUP 2014
Regionální turnaj mužů, žen a mixů. Kategorie jsou bez věkového omezení, tzn. že jsou otevřeny i pro juniory a juniorky. Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů.

25. června
MINIBEACH
Nový model turnajů pro mládež.

Veškeré neděle v průběhu července a srpna
29.6., 6.7., 13.7., 20.7., 27.7., 3.8., 10.8., 17.8., 24.8. a 31.8.
GALA CUP 2014 AMATÉRSKÉ TURNAJE PRO PŘÍCHOZÍ
Turnaj je určen především pro amatérské beachvolejbalisty. Hraje se v kategoriích muži, ženy a mixy.

Pátky 13.6., 27.6., 11.7., 25.7., 15.8., 29.8.
STAROPRAMEN COOL BEACHPÁRTY
ATRAKTIVNÍ noční turnaje trojic s diskotékou za umělého osvětlení!

2013

GALA CUP 2013 Amatérské turnaje pro příchozí
V průběhu července a srpna mohli beachvolejbalisté všechny neděle strávit na koupališti a bavit se sportem. Turnaje byly určeny především pro amatérské beachvolejbalisty. Hraje se v kategoriích muži, ženy a mixy.

1. a 2. červen 2013
ČESKÝ POHÁR – JUNIOŘI A JUNIORKY
Nejlepší z řad mladých beachvolejbalistů a beachvolejbalistek se utkali o důležité body pro získání výhodného nasazení v boji o mistrovský titul. Výsledky

28. červen 2013
MINIBEACH
Nový model turnajů pro mládež. Výsledky

13. a 14. července 2013
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY REGION CUP – MUŽI, ŽENY A MIXY
Celorepublikové finále regionálních turnajů. První dva páry si zajistily přímý postup na mistrovství republiky. Kategorie byly bez věkového omezení, tzn. že byly otevřeny i pro juniory a juniorky. Tento turnaj byl určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu hrály kategorie muži a ženy. V neděli turnaj pokračoval turnajem mixů. Výsledky

30. srpen a 1. září 2013
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY – MUŽI
V přímém přenosu za asistence kamer ČT a TVCOM (nedělní on-line přenosy) se na konci a zároveň vrcholu sezóny utkali naši nejlepší hráči o titul mistra republiky. Naše nejlepší dvojice byly dostatečně rozehrány z řady turnajů světové série, jež se přes celé léto pořádají v různých evropských zemích. Tento náročný turnajový okruh je důvodem, proč se MR uskutečnilo až v samotném závěru sezóny. Turnaj byl zahájen v sobotu v 9.00 hod a finále bylo na programu v neděli od 15.30 hod. Součástí doprovodného programu byly soutěže pro diváky o zajámavé ceny s Rádiem KISS HÁDY (např. soutěž o bečku piva), vystoupení taneční skupiny, módní přehlídky a při finálovém zápasu byl čepován pěnivý mok z Černé Hory zdarma. Výsledky

2012

Světová série mužů opět v Praze

svserie2012_1Ve dnech 22. – 27. května 2012 se na pražské Štvanici v areálu tenisových kurtů uskuteční již čtvrtý turnaj této nejprestižnější světové soutěže. Turnaj je současně kvalifikací na OH v Londýně a proto můžeme očekávat opravdu nejlepší světové hráče. Náš nejlepší pár P. Kubala – P. Beneš zde budou chtít potvrdit svoji výbornou formu z loňské sezóny, kdy se svými výsledky výrazně přiblížili olympijskému Londýnu.
Současně se náš klub významně podílí na organizaci tohoto turnaje.
Vstup na celý turnaj je volný!

GALA CUP 2012 Amatérské turnaje pro příchozí
V průběhu července a srpna mohli beachvolejbalisté všechny neděle strávit na koupališti a bavit se sportem. Turnaje byly určeny především pro amatérské beachvolejbalisty. Hraje se v kategoriích muži, ženy a mixy.

29. červen 2012
MINIBEACH
Nový model turnajů pro mládež.

23. – 24. červen 2012
REGION CUP – muži, ženy a mixy
Regionální turnaj mužů, žen a mixů. Kategorie bez věkového omezení, tzn. že jsou otevřeny i pro juniory a juniorky. Tento turnaj byl určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu se hrály kategorie mixy, v neděli muži a ženy.

2011

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY DO 23 LET – muži a ženy (16. – 17. června)
O mistrovské tituly se utkají naše nejlepší mladé reprezentační dvojice pro něž je tento turnaj i nominačním pro MS a ME.

Světová série mužů opět v Praze

svserie2011_1Ve dnech 17. – 22. května 2011 se na pražské Štvanici v areálu tenisových kurtů uskuteční již třetí turnaj této nejprestižnější světové soutěže. Náš klub se významně podílí na organizaci tohoto turnaje.


MISTROVSTVÍ REPUBLIKY – MUŽI (3.- 4. září 2011)
V přímém přenosu za asistence kamer ČT se na konci a zároveň vrcholu sezóny utkají naši nejlepší hráči o titul mistra republiky. Naše nejlepší dvojice budou dostatečně rozehrány z řady turnajů světové série, jež se přes celé léto pořádají v různých evropských zemích (17.-22. května v Praze). Tento náročný turnajový okruh je důvodem proč se MR uskuteční až v samotném závěru sezóny. Současně jsou turnaje světové série kvalifikace pro OH v Londýně. Turnaj bude zahájen v sobotu v 10.00 hod. a finále je na programu v neděli od 15.00 hod.
Součástí doprovodného programu jsou soutěže pro diváky o zajímavé ceny s Rádiem KISS HÁDY, vystoupení taneční skupiny, módní přehlídky a při finálovém zápasu bude čepován pěnivý mok z Černé Hory zdarma! Vstup na kurty je volný.

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY REGION CUP 2011 – muži, ženy a mixy (9.- 10. července) Celorepublikové finále regionální turnajů. Vítěz si zajistí přímý postup na mistrovství republiky !Kategorie jsou bez věkového omezení, tzn. že jsou otevřeny i pro juniory a juniorky. Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu se hrají kategorie muži a ženy. V neděli turnaj pokračuje turnajem mixů.

Amatérské turnaje pro příchozí CUP 2011 – každá neděle (od 10. hodiny muži a ženy, od 13. hodiny mixy)
V průběhu července a srpna můžete strávit na koupališti a bavit se sportem. Turnaj je určen především pro amatérské beachvolejbalisty. Hraje se v kategoriích muži, ženy a mixy.

ČESKÝ POHÁR – JUNIOŘI A JUNIORKY( 29. května 2011)
Nejlepší z řad mladých beachvolejbalistů a beachvolejbalistek se utkají o důležité body pro získání výhodného nasazení v boji o mistrovský titul.

REGION CUP 2011 – muži, ženy a mixy (2.- 3. července 2011)
Regionální turnaj mužů, žen a mixů. Kategorie jsou bez věkového omezení, tzn. že jsou otevřeny i pro juniory a juniorky. Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu se hrají kategorie mixy, v neděli muži a ženy.

REGION CUP 2011 – muži, ženy a mixy (2.- 3. července 2011)
Regionální turnaj mužů, žen a mixů. Kategorie jsou bez věkového omezení, tzn. že jsou otevřeny i pro juniory a juniorky. Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu se hrají kategorie mixy, v neděli muži a ženy.

ČESKÝ POHÁR V BEACHTENISU – muži a ženy (2. července a 27. srpna 2011)
Navazujeme na rok 2010, kdy jsme uspořádali historicky první turnaj v beachtenise ve Slavkově. Přihlásit se můžete i v den konání turnaje.

2010

V letošním roce klub oslaví jubileum a to 20 let svého vzniku. Před dvaceti lety tj. v roce 1990 byly v místě dnešního centrkurtu vybudovány dva kurty a následně přiděleno pořadatelství ČP mužů. Následovalo vybudování horní pískové plochy, centrkurtu a kurtu na beachtenis. Nyní tedy disponujeme 6 kurty pro amatérské turnaje respektive 4. kurty pro mezinárodní turnaje s celkovou investicí klubu v hodnotě cca 2,5 mil. Kč. Za tuto dobu byl klub pořadatelem šestnácti mistrovství republiky v kategorích mužů a žen, dvaceti turnajů Českého poháru, mezistátních zápasů a turnaje ME. Vrcholem oslav 20. výročí bude již zmiňované Mistrovství republiky mužů.

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY – MUŽI (28. – 29. srpna 2010, městské koupaliště)
V přímém přenosu za asistence kamer ČT se na konci a zároveň vrcholu sezóny utkají naši nejlepší hráči o titul mistra republiky. Naše nejlepší dvojice budou dostatečně rozehrány z řady turnajů světové série, jež se přes celé léto pořádají v různých evropských zemích (15.-20. června v Praze). Tento náročný turnajový okruh je důvodem proč se MR uskuteční až v samotném závěru sezóny. Současně jsou turnaje světové série kvalifikace pro OH v Londýně. Turnaj bude zahájen v sobotu v 10.00 hod. a finále je na programu v neděli od 15.00 hod.
Součástí doprovodného programu jsou soutěže pro diváky o zajímavé ceny s Rádiem KISS HÁDY, vystoupení taneční skupiny, módní přehlídky a při finálovém zápasu bude čepován pěnivý mok z Černé Hory zdarma! Vstup na kurty je volný.

PS CUP 2010 – muži, ženy a mixy (29. – 30. května 2010) Regionální turnaj mužů, žen a mixů. Kategorie jsou bez věkového omezení, tzn. že jsou otevřeny i pro juniory a juniorky. Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu se hrají kategorie muži a ženy. V neděli turnaj pokračuje turnajem mixů.
Součástí turnaje je sobotní beach párty.

PIVOVAR ČERNÁ HORA CUP 2010 – amatérské turnaje pro příchozí – veškeré neděle ( od 10. hodiny muži a ženy, od 13. hodiny mixy) v průběhu července a srpna můžete strávit na koupališti a bavit se sportem. Turnaj je určen především pro amatérské beachvolejbalisty. Hraje se v kategoriích muži, ženy a mixy.
ČESKÝ POHÁR – JUNIOŘI A JUNIORKY( 5.- 6. června 2010) – nejlepší z řad mladých beachvolejbalistů a beachvolejbalistek se utkají o důležité body pro získání výhodného nasazení v boji o mistrovský titul.

Český pohár v beachtenise muži a ženy (31. července 2010) – historicky první turnaj v beachtenise ve Slavkově. Přihlásit se můžete i v den konání turnaje.

2009

ROZŠÍŘENÍ KURTŮ DOKONČENO!

nove_kurty1V pátek 4. prosince 2009 byl dokončen projekt rozšíření beachvolleybalových kurtů, jenž umožňuje postavit na horní pískové ploše 3 kurty pro mezinárodní, respektive 4 kurty pro amatérské turnaje. Celkem tedy areál disponuje čtyřmi hřišti s mezinárodními parametry a jedním rozcvičovacím nebo šesti amatérskými kurty. Projekt byl částečně realizován z dotace Jihomoravského kraje a příspěvku města Slavkov u Brna. Náš dík patří také všem sponzorům a společnostem, jež nám byli příznivě nakloněni a bez nichž by projekt nebyl uskutečněn. Stavba byla velice náročná, neboť na její provedení byly jen dva měsíce a to deštivý říjen a listopad. Přesto se přes nepřízeň počasí a vedení Technických služeb města stavbu podařilo v termínu dokončit a splnit slib, jež byl klubem dán zastupitelům města, jímž patří dík za všeobecnou podporu, kterou projekt vyžadoval.

Pozvánka na světovou sérii mužů Náš klub se podílí na organizaci turnaje Světové série mužů, jež se uskuteční v termínu 15.- 20. června na pražské Štvanici v areálu tenisových kurtů. Dovolume si vás tedy pozvat jménem organizačního výboru a ABV na tento jedinečný turnaj v němž uvidíme nejlepší světové beachvolejbalisty včetně olympijských vítězů a mistrů světa. Vstup a zpáteční jízdenka (po potvrzení na Štvanici) zdarma! Takže ahoj na Štvanici!

MEZINÁRODNÍ TURNAJ MUŽŮ A ŽEN (13.- 16. srpna 2009 se dvěma přímými přenosy na ČT1) Na koupališti ve Slavkově se utká absolutní domácí špička doplněná zahraničními dvojicemi. Finále je na programu v sobotu (15.00 hod ženy) a něděli(15.00 hod muži). Soušástí doprovodného programu jsou soutěže pro diváky o zajímavé ceny s rádiem KISS HÁDY, vystoupení taneční skupiny, módní přehlídky a při finálových zápasech bude čepován pěnivý mok z Černé Hory zdarma! Vstup na finále je volný!

POŠTOVNÍ SPOŘITELNA CUP 2009 (20.- 21. června 2009) – druhý regionální turnaj mužů, žen, juniorů a juniorek. Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních volejbalistů. V sobotu se hrají kategorie muži, ženy, junioři a juniorky. V něděli pokračuje turnaj turnajem mixů v kategoriích dospělí a mládež. Součástí turnaje je sobotní beachpárty.

GALA CUP 2009 – amatérské turnaje pro příchozí (veškeré neděle v půběhu července a srpna). Hraje se v kategoriích muži, ženy a mixy.

ČESKÝ POHÁR – junioři (21. června 2009) – nejlepší z řad mladých beachvolejbalistů se utkají o důležité body pro získání výhodného nasazení v boji o mistrovský titul.

BEACHTENNIS – nově na našich kurtech

2008

Pozvánka na turnaj Světové série v Praze – přijďte shlédnout beachvolejbalový turnaj světového formátu 7.- 11. května 2008 v Praze.

pozvanka

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ŽEN (19.- 20. července v přímém přenosu ČT) – Na koupališti ve Slavkově se utká absolutní domácí špička o mistrovský titul. Finále je na programu v neděli ve 14:30 hod. Součástí doprovodného programu jsou soutěže pro diváky o zajímavé ceny s Rádiem KISS HÁDY, vystoupení taneční skupiny, módní přehlídky a při finálových zápasech bude čepován pěnivý mok z Černé Hory zdarma! Výsledky

POŠTOVNÍ SPOŘITELNA CUP 2008 – 2. regionální turnaj mužů, žen, juniorů a juniorek (14.- 15. června). Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů a výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu se hrají kategorie muži, ženy, junioři a juniorky. V neděli turnaj pokračuje turnajem mixů v kategoriích dospělí a mládež. Součástí turnaje jsou páteční diskotéky a sobotní beach párty. Výsledky

POŠTOVNÍ SPOŘITELNA CUP 2008 – 3. regionální turnaj mužů, žen, juniorů a juniorek (28.- 29. června) – Tento turnaj je určen pro všechny z řad ryzích amatérů i výkonnostních beachvolejbalistů. V sobotu se hrají kategorie muži, ženy, junioři a juniorky. V neděli turnaj pokračuje turnajem mixů v kategoriích dospělí a mládež. Součástí turnaje je páteční diskotéka a sobotní beach párty. Výsledky

GALA CUP 2008 – amatérské turnaje pro příchozí (veškeré neděle v průběhu července a srpna). Hraje se v kategoriích muži, ženy a mixy.

ČESKÝ POHÁR – junioři – nejlepší z řad mladých beachvolejbalistů přivítáme 29. června. Výsledky