Různé

Varování před podvody M. Tichého!

Ahoj bíčaři,

tímto bych vás chtěl varovat před podvodným jednáním Milana Tichého (otce hráče Martina Tichého), který zneužívá důvěry beachvolejbalové rodiny. Mne osobně připravil o několik stovek tisíc korun a spoustu bezesných nocí.

Systém: pan Tichý vás přemluví ke zhodnocení vašich financí. Nebrání se podpisu směnky a smlouvy o půjčce na dobu určitou. Na předání finanční částky se ovšem nedostaví on, ale jeho obchodní partner Mgr. M. Pelán. Jste překvapeni, ale pan Tichý vás telefonicky ujistí, že z časových důvodů musel takto řešit situaci a vám tudíž nezbývá, než podepsat směnku a smlouvu s p. Pelánem. V tento moment jsem neměl možnost si ověřit, kdo vlastně pan Pelán je, protože jsem byl již na místě předání hotovosti. Pan Tichý mě ujistil, že vše je v naprostém pořádku. V době, kdy jsem měl dostat finance zpět, mi již pan Tichý telefon nezvedá a pan Pelán mne ujišťuje (jako již několikrát), že „se na tom pracuje“. Posléze zjišťuji, že na p. Pelána jsou v insolvenčním řízení vymáhány pohledávky v hodnotě více jak 56 mil. Kč (viz. přílohy) a má exekučně blokovány svoje nemovitosti a podíly ve společnosti, v nichž je společníkem kdo jiný, než M. Tichý.

Dejte si pozor a nenechte se podvést! Informujte všechny své známé, aby se ani oni nestali obětí podvodu, stejně jako já. Pokud se vám něco podobného stalo, tak se prosím ozvěte.

Lubomír Kuchta, SK Beachvolleyball Slavkov.

Přiložené dokumenty:
Pohledávka 1 – 27 mil. Zde
Pohledávka 2 – 29 mil. Zde