Mládež

Duben 2022 | Mládežnický volejbal ve Slavkově je v plném proudu

Mladí volejbalisté a volejbalistky ze Slavkova se v posledních týdnech zúčastnili hned několika sportovních akcí. Poslední březnový víkend družstvo žákyň svedlo vyrovnané zápasy v 6. kole okresní soutěže. Podařilo se jim porazit Šlapanice, remízovat s Rousínovem a bohužel prohrát s Bučovicemi. Účast v této soutěži hráčkám přináší především první cenné zkušenosti se šestkovým volejbalem.

Členi beachvolejbalových kroužků pod DDM se neztratili ani na posledním turnaji minivolejbalu v Křenovicích, který se konal 3. dubna. Podařilo se nám postavit prozátím rekordní počet 18ti družstev, všech výkonostních kategorií. Většina z účastníků se umístila na medailových pozicích. Rádi bychom vyzvedli především výkon Edity Kachlíkové a Matěje Štěrby, kteří získali první místo v kategorii oranžového těžšího minivolejbalu. Cílem turnaje bylo především, aby si děti odnesly radost z pohybu a společně stráveného času.

Se zlepšujícím se počasím se naše aktivity pomalu přesunou na beachvolejbalové kurty v areálu koupaliště. Pro zájemce o vyzkoušení beachu pořádáme nábor 18. května od 18.00 v altánu beachvolejbalu na koupališti, více info viz www.beachvolleyballcz.cz.  Nábor je vhodný pro děti již od 6ti let, které se věnují především všeobecné obratnosti a šikovnosti s míčem a pohybovým hrám.

M. Ondra, H. Kratěnová